بالاتر از میدان ولیعصر، نبش کوچه فرخی، شماره ۱۷۶۹
بهروزگشت در رسانه‌های اجتماعی

سیشل جزایر زیبایی در آفریقا

سیشل جزایر زیبایی در آفریقا

اگر به دنبال کشوری کم‌جمعیت ولی درعین‌حال زیبا و جذاب در قاره آفریقا می‌گردید سیشل انتخاب درست و دوست‌داشتنی است که به بهشت آفریقا معروف گردیده است.
کشف بهشتی در آفریقا توسط دو گاما
برای داشتن مقصدی رویایی و زیبا به‌راحتی می‌توانید سفری ارزان و بدون دردسر به کشور سیشل برنامه‌ریزی کنید. اگر از ماجراجویان و گردشگرانی که طرف‌دار طبیعتی بکر و دست‌نخورده هستید سریعاً بلیت رفت خود را به کشور سیشل اوکی کنید تا به یکی از مناطق محبوب و ستودنی برای استراحت و آرامش خود نزدیک شوید. کشور سیشل توسط دو گاما کشف شد و بعداً جزو مستعمرهٔ انگلستان گردید.
در رفتن به سیشل قول برگشت باید بدهید
نه‌تنها ایرانیان بلکه در هر ملیتی برای سفر به سیشل نیازی به داشتن ویزا نخواهد بود و شما بدون دغدغه ویزا به‌راحتی می‌توانید سه ماه را در این کشور به تفریح و گردش خود مشغول باشید؛ اما کشور سیشل قوانین خاص خود را دارد و در هنگام ورود حتماً باید بلیت برگشت را نشان دهید تا از ماندگار نشدن شما در این کشور زیبا و مهیج مطمئن شوند در غیر این صورت با رویا پردازی‌هایی که برای سفر رفتن به این کشور داشتید تمامی داستان را از بین می‌برید و در همان لحظهٔ ورود دیپورت به مبدأ خواهید شد
.
کوتاه و مجمل از بهشت آفریقا، کشور سیشل
جمهوری سیشل یک کشور چند جزیره ای که از ۱۱۵ جزیره کوچک در دریای سومالی در ماداگاسکار تشکیل شده است. جزیره های کشور سیشل روزگارانی خالی از سکنه بومی بوده است و تنها محل اسکان موقت دزدان دریایی بوده است. گرچه خیلی از این جزایر همچنان خالی از سکنه بوده و در واقع غیر مسکونی است کل جمعیت سیشل 90 هزار نفر است. نود درصد جمعیت کشور سیشل در جزیره ماهه به زندگی خود ادامه می دهند و 9درصد در جزایر پراسلین و لادیگ به صورت پراکنده زندگی می کنند.
پرچم خوش رنگ و دوست داشتنی کشور سیشل
به دلیل اینکه اول بار کشور فرانسه به اداره ی این کشور پرداخته است و سپس جزو مسعتمره انگلستان در آمده، زبان رسمی مردم سیشل انگلیسی و فرانسوی است. بالاترین منبع درآمد بومیان این منطقه از طریق صنعت توریستی و گردشگری است سواحل کشور سیشل از معروفیت خاصی در دنیا بهره گرفته است که در هر فصلی گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده است تنها صنعت گردشگری در این کشور پرآوازه نبوده بلکه بعد از گردشگری، مشاغل پر هیجان و پر درآمد تری از جمله صید ماهی و آبزیان دریایی در کشور سیشل افراد زیادی را دور خود جمع کرده است.
نکته قابل تامل درباره ی کشور سیشل موجود است که بیشتر جزیره های بزرگ در سیشل از جنس گرانیت است. دلیل به وجود آمدن جزیره های سنگی سیشل بر اثر آتشفشان نبوده است که تصور شود به یک باره از زیر آب در آمده باشد و همچنین نه اینکه بر اثر تجمع مرجان های مرده باشد و در واقعیت امر این سنگ ها قسمتی از قاره آفریقا است که از این قاره جدا گشته و به این جزایر سیشل نزدیک شده است. به همین دلیل است که جزایر سیشل بی مثل و مانند در جهان بوده است.
بهشت آفریقا
با سفر نهایی به کشور سیشل که از آن به بهشت آفریقا یاد شده است تمام تخیلات خود را در واقعیت خواهید دید. طبیعت بکر و دست نخورده ی سیشل سبب گردیده در هر ماه پذیرای گردشگران از سراسر دنیا به این کشور کوچک باشد. در کشور سیشل نگران اقامت در هتل ها از لحاظ قیمتی نباشید زیرا این کشور از حداقل قیمت های هتلداری تا مرفه ترین را برای شما دسته بندی کرده اند و با توجه به پرداخت هزینه های رفاهی می توانید شبی دل انگیز و از سکوت را در کنار خانواده خود تجربه کنید.

غذاهای خوشمزه در سیشل
هر گونه غذای دریایی را که در ذهن دارید می‌توانید به‌راحتی در غذاخوری‌های سیشل آن را به دست بیاورید. برای رفت‌وآمد در داخل جزایر بهترین گزینه اجاره یک عدد دوچرخه است؛ اما برای رفت‌وآمد در بین جزایر کلک است. البته قابل‌ذکر است برای لذت‌بردن از مکان‌های جذاب و دل‌انگیز به اندازهٔ هزینه‌های پرداختی که در حد توان شما خواهد بود می‌توانید هزینه کنید. البته یک‌رشته تفریحات رایگان از جمله گردش پیاده، بر روی شن‌های ساحل دریا باشد و یا اینکه با گشت‌وگذار مهیج و دوست‌داشتنی در قلب جنگل‌ها لحظات خاصی را برای خود و خانواده مهیا کنید.
ساحل آب‌ها در کشور سیشل مکانی بکر و شفاف و تمیز است و به‌راحتی شما می‌توانید در آب‌های این قسمت به ورزش رویایی و پر طرف‌دار خود یعنی شناکردن بپردازید.
در این جزایر کوچک بزرگ‌ترین جزیره مرجانی در کل دنیا دیده می‌شود و در این جزایر کوچک همچنین تالاب دیده می‌شود که در آن دیو سفره‌ماهی و کوسه‌های ببری دیده شده است.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *