بالاتر از میدان ولیعصر، نبش کوچه فرخی، شماره ۱۷۶۹
بهروزگشت در رسانه‌های اجتماعی

تور نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی از دسته تورهای تخصصی محسوب می‌شوند که بصورت انفرادی یا گروهی برگزار می‌گردند. عموما رزرو تور نمایشگاهی توسط سازمان، شرکت و یا اصناف صورت می‌پذیرد و گروهی متخصص برای شرکت در نمایشگاه خارجی یا بعضا داخلی، خدمات تور نمایشگاه با هزینه مورد نظرشان به آنها ارائه می‌گردد. بصورت انفرادی نیز رزرو این نوع خدمات امکان‌پذیر است و از سمت آژآنس هواپیمایی بهروزگشت، با کیفیت مطلوب ارائه می‌شود.

بهروزگشت تا کنون خدمات رزرو هتل، بلیط هواپیما، رزرو بلیت ایرلاین‌های خارجی بهمراه ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی با خدمات گشت شهری و مترجم را برای نمایشگاه‌هایی نظیر اگروشو ترکیه، نمایشگاه نفت و گاز دریای سیاه 2023، تور نمایشگاه فرش استانبول 2023 را انجام داده است. در حال حاضر خدمات رزرو تور نمایشگاه دنتال دبی، تور نمایشگاه عرب هلث، تور نمایشگاه ترکیه (نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول 2024) را در پکیج خود دارد. در ادامه به محبوب‌ترین تورهای نمایشگاهی که قرار است بزودی برگزار گردند، می‌پردازیم.

تور نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول 2024

 

تور نمایشگاه ترکیه در زمینه های مختلف نفت و گاز، صنعت، فرش، زیبایی و غیره عموما از محبوب ترین تورهای نمایشگاهی بشمار می روند؛ چراکه ترکیه ارتباطات گسترده ای با دنیا برقرار کرده و افراد متخصص بسیاری از سراسر دنیا در نمایشگاه های ترکیه حضور می یابند. از طرفی، ترکیه نزدیک به ایران است، برای ورود به این کشور نیازی به اخذ ویزا نیست و هزینه سفر و اقامت در ترکیه برای شرکت در نمایشگاه های این کشور، مناسب است. 

این بدین معناست که شما با قیمتی مناسب می توانید تور نمایشگاه گروهی یا انفرادی رزرو کرده و در نمایشگاه هایی با سطح استاندارد بالا، محصولات و خدمات خود را معرفی نمایید و شبکه سازی جهانی انجام دهید.

بیوتی ترکیه یا نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول 2024 (تاریخ برگزاری 17 تا 20 اسفندماه) یکی از همانهاست که در آن محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی معرفی شده و متخصصان پوست و مو، تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگران از سرتاسر دنیا در آن حضور خواهند یافت. 

نمایشگاه بیوتی استانبول ترکیه 2024

نمایشگاه دنتال دبی 2024

نمایشگاه دندانپزشکی دبی (AEEDC) در 6 الی 8 فوریه 2024 معادل با تاریخ شمسی 17 الی 19 بهمن ماه 1402 در امارات متحده عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود. رزرو نمایشگاه دنتال دبی بصورت گروهی یا انفرادی برای تولیدکنندگان لوازم دندانپزشکی و متخصصان این حوزه، از این حیث حائز اهمیت است که این نمایشگاه، از برجسته‌ترین و بزرگترین رویدادهای دندانپزشکی در منطقه جنوب آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می‌گردد. هرچند هر ساله متخصصان و پزشکان بسیاری در عرصه دندانپزشکی از سراسر دنیا در نمایشگاه دنتال گردهم آمده و شرکت می‌کنند.

بهروزگشت با بیش از 26 سال سابقه در خدمات توریستی و گردشگری، بعنوان مجری مستقیم برگزار کننده تورهای نمایشگاهی خارجی، خدمات رزرو تورنمایشگاهی را با بهترین قیمت، هزینه و امکانات مطلوب ارائه می‌دهد.

نمایشگاه عرب هلث دبی

نمایشگاه عرب هلث دبی Arab Health با بیش از 3،000 غرفه دار از 70 کشور در تاریخ 29 ژانویه الی 1 فوریه برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه اولین نمایشگاه و بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی خاورمیانه بشمار می‌رود و در حدود 4 روز بازرگانان، تجار، مدیران ارشد مراکز درمانی و بیمارستان ها، متخصصان حوزه سلامت و بهداشت، مشتریان، پژوهشگران و افراد زیادی که مرتبط با این حوزه هستند، در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

در نتیجه در این نمایشگاه امکان مناسبات بازرگانی، شبکه سازی بین المللی و برقراری ارتباط موثر با افراد متخصص و حرفه ای این حوزه وجود دارد.

رزرو تور نمایشگاه

این نمایشگاه برای شرکت‌های تولیدی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و افرادی که قصد معرفی یک فناوری نوین را به جامعه جهانی دارند، فرصت ویژه ای محسوب می‌شود.

موضوعات نمایشگاه عرب هلث:

 1. تجهیزات پزشکی
 2. تجهیزات آزمایشگاهی
 3. تجهیزات تشخیص طبی
 4. فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی
 5. کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان‌ها
 6. محصولات و خدمات جراحی
 7. فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبتهای بهداشتی
 8. مدیریت تسهیلات
 9. رادیولوژی
 10. خدمات پزشکی
 11. خدمات مشاوره ای در مراقبت‌های بهداشتی

نمایشگاه بین‌المللی مراقبت از پوست و لیزر دبی Dubai Derma 2024

نمایشگاه بین‌المللی مراقبت از پوست و لیزر دبی Dubai Derma 2024 در تاریخ 5-7 مارس برابر با 15 تا 17 اسفندماه 1402 در شهر دبی و در مرکز نمایشگاهی DWTC برگزار می‌شود. به همین منظور بهروزگشت تور نمایشگاه درما دبی را به علاقه‌مندان حضور در این رویداد، ارائه می‌دهد که جزئیات تور نمایشگاه مراقبت از پوست و لیزر دبی 2024 را می‌توانید در صفحه مربوط به آن مطالعه نمایید.

نمایشگاه بین‌المللی مراقبت از پوست و لیزر دبی Dubai Derma 2024
نمایشگاه دنتال دبی 2024، نمایشگاه دندانپزشکی

نمایشگاه دبی

نمایشگاه دنتال دبی 2024 نمایشگاه دندانپزشکی دبی (AEEDC) در 6 الی 8 فوریه 2024 معادل با تاریخ شمسی 17 الی 19 بهمن ماه 1402 در امارات متحده عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود. این نمایشگاه از برجسته‌ترین و بزرگترین

ادامه مطلب »